سامانه پارس نگارش 5/3

 

توافقنامه نهایی و مجوز استفاده از سامانه پارس  متعلق به  مبنا سافت

مهم : لطفا با دقت بخوانید.

این توافقنامه و مجوز کاربری (توافقنامه نهایی)، یک قرارداد قانونی است بین شما (به عنوان یک فرد و یا یک نهاد) که از این پس "کاربر" نامیده خواهد شد و  انتشارات شرکت مبنا رایانه پژواک که از این پس "مبنا سافت" نامیده می شود 
سامانه پارس مشخص شده در بالا  با حق انحصاری و متعلق به مبنا سافت، شامل نرم افزارهای رایانه همراه فرهنگ لغت دیجیتال و داده ها ، مطالب چاپ شده ، و دیگر اسناد الکترونیکی در مجموع که در  ادامه " محصول نرم افزاری" نامیده می شود.

 

 با نصب یا شروع استفاده از محصول نرم افزاری ، شما توافق خود با شرایط و حدود این قرارداد را تایید می نمایید ،

 اگر شما با شرایط و ضوابط این توافقنامه نهایی موافق نیستید ، نبایستی شروع به استفاده از محصول نرم افزاری نمایید.


مجوز استفاده از محصول نرم افزاری :
این محصول افزاری توسط قوانین مصوب حق تالیف ، حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزار داخل ایران و پیمان های بین المللی کپی رایت ، و نیز سایر قوانین و معاهدات مالکیت معنوی محافظت می شود.

 مالکیت این محصول افزاری به شما فروخته نشده است و فقط حق استفاده از سامانه پارس در اختیار شما می باشد.

 
مقدمه
این محصول افزاری از مولفه های فایل که شامل اطلاعات و فایل های تصویر و فایل های اجرایی تشکیل شده است. این فایل ها توسط مبنا سافت  برای استفاده در سامانه پارس  با رعایت مفاد این توافقنامه نهایی به زبان های فارسی و انگلیسی، ارائه گردیده اند. متن توافقنامه نهایی به  زبان انگلیسی و فارسی تواما" برای کنترل شرایط استفاده می گردند.

این توافقنامه نهایی حدود استفاده شما و رعایت شرایط و الزامات حفاظت از محصول نرم افزاری  و اجزاء آن را مشخص می نماید.


1) اعطای مجوز
 این محصول نرم افزاری حقوق و اختیارات ذیل را  به شما اعطا می نماید:
* استفاده عادی از یک نسخه اجرایی سامانه پارس در یک مرکز (شبکه داخلی) مشخص شده در زمان نصب به نمایندگان مجاز مبنا سافت

 
-- کاربرد حرفه ای

مبنا سافت می تواند یک مجوز غیر انحصاری و محدود به دفعات نصب در اختیار شما قرار دهد منوط به اخذ درخواست کتبی از شما مبنی بر کاربرد حرفه ای و  پذیرش شرایط اعلام شده و دیگر موارد که در آینده اعلام خواهد شد.

در این مرحله شما مجاز به استفاده کاربرد حرفه ای نیستید ، مگر اینکه گواهی نامه های لازم را از مبنا سافت در این رابطه اخذ کرده باشید.


-- شرایط استفاده از مجوز کاربرد حرفه ای.
در صورت استفاده از کاربرد حرفه ای با شرایط توضیح داده شده در بالا، شما متعهد هستید:-

کاربرد حرفه ای با شرایط توضیح داده شده در بالا را فقط برای کاربران شبکه داخلی (اینترانت) خود و با رعایت الزام به نمایش نام، نشانی و آرم سامانه پارس در خروجی محصول نرم افزاری که بخش جدایی ناپذیر و لاینفک این توافقنامه نهایی است، استفاده نمایید.


2)  شرح سایر حقوق و محدودیت ها
* خدمات پشتیبانی

مبنا سافت متعهد به ارائه خدمات پشتیبانی مربوط به محصول نرم افزاری بر اساس قرارداد پشتیبانی جداگانه مدون می باشد .


نحوه پشتیبانی و حدود عملیات آن بر اساس روش های اعلام شده مبنا سافت و برنامه های شرح داده شده در کتابچه راهنمای کاربران و  مستندات  و یا  سایر مواد ارائه شده توسط مبنا سافت می باشد.

 

هر گونه کد تکمیلی نرم افزار که تحت خدمات پشتیبانی به شما تحویل می شود به عنوان بخشی از محصول نرم افزاری و جزو جدا نشدنی از شرایط و ضوابط این توافقنامه نهایی در نظر گرفته خواهد شد.

 

اطلاعات فنی دریافتی از شما در دوره همکاری نزد مبنا سافت محفوظ است و مبنا سافت  ممکن است چنین اطلاعات را فقط برای اهداف کسب و کار خود ، از جمله به منظورر پشتیبانی و توسعه محصول استفاده نماید.


مبنا سافت  چنان  اطلاعات شخصی که معرف نشانی و هویت شما باشد را منتشر نمی نماید.


*محدودیت ها ی مهندسی معکوس و جداسازی قطعات

 شما مجاز به انجام  مهندسی معکوس و جداسازی قطعات محصول نرم افزاری نیستید به جز و فقط با رعایت محدودیتهای مشروح در توافقنامه فیمابین یا قوانین قابل  اجرا که تصریح شده باشد.

 

* اجاره

 شما نمی توانید محصول نرم افزاری  را به صورت اجاره ثابت، اجاره دوره ای یا قرض دادن در اختیار دیگران قرار دهید.

 
* انتقال نرم افزار

 شما می توانید تمام حقوق خود ناشی از این توافقنامه نهایی را به طور قطعی انتقال دهید به شرطی که هیچ کپی  نگه ندارید و تمامی محصول نرم افزاری و ملحقات آن شامل مولفه های فایل و اقلام چاپی، هرگونه نسخه ارتقاء یافته و یا مجوز های تکمیلی اعطا شده در ارتباط با مفاد و شرایط این توافقنامه نهایی را  انتقال دهید.

 
3) 
کلیه حقوقی که به  صراحت در این توافقنامه نهایی قید و اعطا نشده است  برای  مبنا سافت محفوظ می باشد.

4)  فسخ قرارداد
بدون هیچگونه پیش داوری و یا لطمه به حقوق اعطا شده ، در صورت عدم رعایت مفاد و شرایط این توافقنامه نهایی توسط شما، مبنا سافت می تواند خاتمه قرارداد را اعلام نماید و در این صورت  بایستی تمام نسخه های محصول نرم افزاری و دیگر اجزا و بخشهای آن  معدوم گردند.


5) حق تالیف
 
تمامی حقوق مالکیت معنوی و مادی محصول نرم افزاری  در کل و یا در جزء  (بدون محدودیت از جمله تصاویر، اقلام  صوتی ، موسیقی ، متن  و  ریز برنامه ها "اپلتها"  گنجانیده شده  در  محصول  نرم افزاری همراه با مطالب چاپ شده ، و هر گونه کپی محصول نرم افزاری متعلق به  مبنا سافت  و یا تامین کنندگان آن می باشند. این محصول نرم افزاری توسط قوانین مصوب حق تالیف ، حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزار داخل ایران و پیمان های بین المللی کپی رایت ، و نیز سایر قوانین و معاهدات مالکیت معنوی محافظت می شود.

 بنابراین ، شما باید حقوق  این محصول نرم افزاری را مانند اقلام دیگر دارای حق تالیف رعایت نمایید.


6)  محدودیت های کاربرد
شما  اطلاع یافته اید  که اعطای جواز  این محصول نرم افزاری منوط به  رعایت قوانین و مقررات  جمهوری اسلامی ایران و هر گونه اصلاحیه بعدی آن می باشد.  شما قبول کرده اید که از این محصول نرم افزاری در موارد مغایر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران استفاده ننمایید.

 

 سایر موارد
اگر شما علاقه مند به دانستن  اطلاعات بیشتر در مورد نحوه  صدور مجوز  و یا  استفاده از سامانه پارس هستید، لطفا به پایگاه اینترنتی مبنا سافت  مراجعه نمایید.

 در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد این  توافقنامه نهایی ، یا  تمایل به تماس با مبنا سافت ، لطفا موارد را به نشانی  پست الکترونیکی  Info@Mabnasoft.com  ارسال فرمایید.

 

شماره شناسنامه اثر ثبت شده در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال – وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی :

مترجم پارس 9- 157276- 27 تصویر پروانه انتشار

واژه شناس پارس 8- 157276- 27 تصویر پروانه انتشار

تولید کننده، ناشر و صاحب امتیاز رسمی ثبت شده محصولات نرم افزاری پارس

انتشارات شرکت مبنا رایانه رایانه پژواک(مبنا سافت)

تهران – ایران

1378- 1390

© MabnaSoft 1999-2019
Pars Translator v 3.75